• ISIC Medzinárodný preukaz študenta

• Milí žiaci!

Obnovte si platnosť Preukazu žiaka ISIC/EURO<26 v dvoch krokoch aj tento školský rok.

Zakúpte si známku ISIC v hodnote 10€ na tomto linku:

Môžete si zvoliť možnosť doručenia na školu a ušetriť na poštovnom. Objednajte si známku teraz a môžete si ju vyzdvihnúť na škole hneď počas prvého školského týždňa (od stredy). Táto možnosť platí, ak si známku objednáte do nedele 3.9., tak NEVÁHAJTE! ☺

Spolu so známkou vás na škole bude čakať aj kupónová knižka s extra zľavovými kupónmi.

(Ak si známku objednáte neskôr, počas septembra a októbra, počkáte si na známku aj kupónovú knižku trochu dlhšie, lebo objednané známky prichádzajú na školy na týždennej báze.)

Môžete si zvoliť aj možnosť doručenia domov, v tom prípade, vám bude zaslaná s kuriérskym poplatkom 3€.

Preukaz bude v databázach platný hneď po úspešnom zrealizovaní objednávky, takže na online zľavy a v ISIC appke ho môžete používať okamžite po platbe. ☺

Len s ISIC známkou:

• máte dostupný študentský Yoxo paušál s balíkom 30GB dát mesačne
          • si uplatňujete zľavu v kníhkupectvách Martinus a Panta Rhei, v kinách po celom Slovensku, v zimných a v letných strediskách a zľavy na ďalších miestach (napr. Starbucks, McDonald´s, Ševt, DATART ....)
          • sa môžete zapájať do súťaží o skvelé ceny (napr. iPhone, Apple AirPods, rôzne hodnotné poukazy) na našich sociálnych sieťach

❷ Ak chcete využívať preukaz ako dopravnú kartu v MHD, SAD a ZSSK, postupujte podľa inštrukcií na www.preukazstudenta.sk a uhraďte poplatok 3,60€ za predĺženie dopravnej aplikácie v čipe preukazu.