• Rozhodnite o svojich 2 % z dane

• Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2 % z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2 %!

Finančné prostriedky budú použité na:

Tlačivo Vyhlásenia na poukázanie Vašich 2 % nájdete v odkaze pod textom.

ĎAKUJEME !!!

• Evanjelické gymnázium v Tisovci pozýva na Deň otvorených dverí

• Evanjelické gymnázium Tisovec organizuje vo štvrtok 1. februára 2024 o 08:45 hod. Deň otvorených dverí.

Srdečne pozývajú žiakov, rodičov ako aj výchovných poradcov, aby sa prišli pozrieť na zážitkový DOD.

Žiaci sa môžu zaregistrovať na DOD prostredníctvom formulára:

do ktorého napíšu svoj email a škola im pošle bližšie informácie. Ak neotvorí formulár cez odkaz, tak stačí skopírovať adresu formulára a vložiť ju do lišty vyhľadávača na internete.

• Novoročné služby Božie

• Po Vianočných prázdninách sme sa všetci zišli na Novoročných službách Božích v školskej kaplnke, kedy sa nám okrem sestry farárky prihovoril aj pán riaditeľ. Do nového roka žiakom i zamestnancom zaprial hlavne zdravie a vyslovil želanie spolupráce medzi všetkými aktérmi v škole - žiakmi - učiteľmi - rodičmi. Apeloval na to, že všetkých okolo seba je potrebné si vážiť a prejavovať mu úctu, či je to spolužiak, učiteľ, sused, kamarát, rodič.

Pri príležitosti oceňovania žiakov bola ocenená Klára Šolcová z 3. triedy, ktorá v informatickej súťaži iBobor vyhrala zdieľané 1. miesto v celej Slovenskej republike.

Srdečne jej blahoželáme a prajeme ešte veľa takých krásnych úspechov.

• Nový partner s oblečením

• Milí rodičia, neviete ráno rýchlo, čo obliecť Vášmu dieťaťu do školy? Alebo do čoho mu zbaliť úbor či pomôcky? Náš nový partner s oblečením Pro inceptum trade Vám pomôže vyriešiť Vašu dilemu. Môžete si vybrať z bohatej ponuky tričiek, nátelníkov, polokošieľ, mikín, šiltoviek a tašiek v rôznych veľkostiach a farbách. S kódom našej školy si môžete navoliť umiestnenie loga školy, ktoré je v bielej alebo čiernej farbe a môžete ho umiestniť na chrbte, na hrudi alebo na srdci. Je to len na Vašom rozhodnutí.

Neváhajte a objednajte Vašim deťom personalizované oblečenie do školy i na voľný čas.

Všetky potrebné informácie nájdete v priloženom odkaze a tiež v baneri na našej stránke.

• ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2024

• Všetkým žiakom, ich rodičom, zamestnancom a ich rodinám želáme šťastný a požehnaný nový rok 2024, plný zdravia, odhodlania, vytrvalosti, vzájomnej lásky a úcty.

Nech spoločnými silami dosiahneme všetko to, prečo sme všetci v našej škole, kvalitné vzdelanie a bezpečné prostredie pre všetkých.

Vedenie Evanjelickej základnej školy Zlatice Oravcovej