• O ISIC

ISIC - INTERNATIONAL STUDENT IDENTITY CARD

Čo je Preukaz žiaka ISIC/EURO<26?

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je multifunkčný preukaz dostupný pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov. Žiaci ho môžu získať priamo cez svoju strednú alebo základnú školuPreukaz prináša množstvo funkcií a výhod samotným žiakom ako aj ich rodičom.

Svoj preukaz môžeš nosiť pri sebe aj v elektronickej podobe v ISIC aplikácií. V tejto appke máš navyše množstvo extra kupónov, ktoré nenájdeš medzi bežnými zľavami v databáze.

Preukaz ISIC/EURO<26

Preukaz ISIC/EURO<26 je čipový preukaz. Vybaviť si ho vieš len na základnej alebo strednej škole, ktorú navštevuješ.

Na čip v preukaze si môžeš nahrať napríklad elektronickú peňaženku (električenku v MHD, vlakoch, autobusovej doprave…), ale aj obedy v škole, prístupy do niektorých miestností, na plaváreň či do knižnice ...

Preukaz slúži ako tvoj doklad o statuse študenta a ako preukaz na zľavy na Slovensku ale aj v zahraničí.

Funkcie preukazu ISIC/EURO<26

• Identifikačný preukaz žiaka školy

• Čipová karta na dopravu

• Medzinárodný identifikačný preukaz študenta ISIC