• Výsledky školského kola 42. ročníka PYTAGORIÁDY

• Minulý týždeň sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA. Naši žiaci súťažili v kategóriách P3,P4,P5,P6 a P8. Úspešnými riešiteľmi sa stali : Blanka K. Lendvorská, Dustin Ferencz, Sára Sebök, Sebastian Torma a Zuzana Kubičeková. Ďakujeme všetkým súťažiacim a blahoželáme úspešným riešiteľom!

• Mikuláš prišiel aj k nám

• Hoci o týždeň neskôr, no Mikuláš si k nám našiel cestu, pretože v našej škole sú tie najlepšie deti :-)

Deti mu zarecitovali básničky, zaspievali pesničky a tešili sa zo sladkostí, ktoré im pribalil do balíčkov.

Tešíme sa na neho opäť o rok!

Šikovné rúčky detí spolu s pani učiteľkami po mikulášskej nádielke vyrábali krásne vianočné dekorácie a pozdravy na tvorivých workshopoch. Druháci jeden vlastnoručne vyrobený pozdrav  priniesli aj pánovi riaditeľovi so želaním požehnaných Vianoc.

• Milí žiaci, rodičia, kolegovia.

Oznamujem Vám, že vyučovanie v 1. - 4. ročníku a špeciálnej triede po nariadenej povinnej karanténe pokračuje prezenčnou formou od zajtrajšieho dňa 10.12.2020 (štvrtok).

Nástup do školy je v štandardnom čase ako pred karanténou, naďalej ostáva v platnosti povinnosť absolvovať ranný filter a odovzdať Vyhlásenie o bezinfekčnosti (elektronicky alebo písomne v škole počas ranného filtra). Nastavené prísne opatrenia týkajúce sa dezinfekcie a dodržiavania epidemiologických nariadení platia tiež naďalej.

Mgr. Radomír Leicher - riaditeľ školy

• Vážení rodičia a kolegovia.

Dnes 2.12.2020 škola prešla do červenej fázy semaforu a postupuje podľa pokynov MŠVVŠ SR a RÚVZ Rimavská Sobota.

Riaditeľstvo školy Vás žiada o prísne dodržiavanie pokynov a opatrení.

Prajeme Vám veľa zdravia a trpezlivosti.

• Vážení rodičia.

Sme v oranžovej fáze semaforu, podľa ktorého školy postupujú v situácii pandémie COVID-19.

Všetci žiaci 1.-4. ročníka a špeciálnej triedy majú od 2.12.2020 do 9.12.2020 nariadenú karanténu. Zákonným zástupcom žiakov týchto tried v nasledujúcich chvíľach RÚVZ RS bude zasielať SMS správy pre žiakov, tzv. COVID pasy, v ktorých bude uvedený deň, čas a miesto testovania žiaka. Teto test je pre žiakov povinný - nariadený epidemiológom. V karanténe ostávajú len žiaci, nie celé rodiny. Rodičia majú možnosť požiadať pediatra svojho dieťaťa o vystavenie pandemickej OČR, aby mohli s dieťaťom ostať doma.Od 2.12.2020 začína dištančné vzdelávanie aj pre žiakov 1. stupňa školy a špeciálnej triedy. Dištančné vzdelávanie bude prebiehať prostredníctvom EduPage, ZOOM a podľa dohody s triednymi učiteľmi.Žiaci do školy nastúpia dňa 10.12.2020.

V prípade zmien budeme informovať prostredníctvom EduPage a internetovej stránky školy.