• Deti deťom s Červeným krížom

• Zo srdca ďakujeme za všetky deti, pre ktoré naši žiaci s otvoreným srdcom priniesli veľa krásnych a užitočných veci do zbierky “Deti deťom” usporiadanej v spolupráci s ÚS SČK v Rimavskej Sobote. Poďakovanie patrí aj pani učiteľke Majerčíkovej, ktorá bola koordinátorkou v našej škole. Aj tieto deti budú mať vďaka nim krásne a štedré Vianoce.

Ďakujeme!

• Zbierka Deti deťom

• V spolupráci so Slovenským Červeným krížom sa zapájame do zbierky Deti deťom.

Do 15.12.2022 môžete priniesť detské oblečenie, hračky, písacie a školské potreby. Koordinátorkou pre zbierku

je pani učiteľka Henrieta Majerčíková.

Ďakujeme Vám za podporu :-)

• Čas vianočný

• Blížia sa Vianoce a aj naši štvrtáci pripravujú vianočné pozdravy  pre svoje rodiny a blízkych. Pozrime sa, ako sa im darilo :-)

MB

• Hviezdičky v DSS

• Žiaci I.stupňa práve na Mikuláša navštívili DSS v Rimavskej Sobote a svojim vystúpením  zažiarili ako naozajstné hviezdy. Za pásmo piesní a básní si od klientov domova vyslúžili nielen potlesk, ale uvideli aj rozsvietené hviezdičky radosti v ich očiach.

My sme zasa raz boli hrdí na naše deti.

Ďakujeme aj pánovi učiteľovi Mauerovi za hudobný doprovod a pánovi školníkovi za prevoz rekvizít.

• Mikuláš nám priniesol sladké balíčky

• Ani tento rok nás Mikuláš neobišiel a spolu so svojimi pomocníkmi nám všetkým priniesol sladké prekvapenia v podobe plných balíčkov. Samozrejme mu deti krásne zarecitovali, zaspievali a sľúbili, že budú celý rok poslúchať. Nechýbala radosť zo sladkostí, ale aj  výskanie, keď Mikulášov čertovský pomocník ťahal za rukávy neposedníkov a nezbedníkov.

Tešíme sa opäť na budúci rok !

• Dobrí anjeli z našej školy

• Dobrí anjeli z našej školy aj v tomto roku naplnili krabičky drobnosťami, ktoré potešia seniorov na Vianoce. Pred zatvorením darčeka samozrejme nezabudli doň vložiť  veľký kus lásky a želanie požehnaných vianočných sviatkov.

Presne 38 párov očí sa pod vianočným stromčekom rozžiari aj vďaka anjelom z Evanjelickej školy Zlatice Oravcovej.

ĎAKUJEME!!!